نظام مهندسی کانون ارایه سرویس ها برای کیفی سازی است/نقش بی بدیل جامعه مهندسی در بسط ی استوار مرزوبوم

نظام مهندسی کانون ارایه سرویس ها برای کیفی سازی است/نقش بی بدیل جامعه مهندسی در بسط ی استوار مرزوبوم

آزمون نظام مهندسی 

علیرضا غریبی , نایب مدیر اداره نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل , نظام مهندسی را با دقت به قالب سازمانی آن , کانون مهم ارایه سرویس ها برای کیفی سازی تیتر کرد و سود گیری دلخواه از گنجایش حوزه فنی و مهندسی را اقدامی مفید در اجرای منویات جایگاه معظم رهبری و دستیابی به هدف ها اقتصاد مقاومتی دانست . نظام مهندسی کانون ارایه سرویس ها برای کیفی سازی نظام مهندسی کانون ارایه سرویس ها برای کیفی سازی 

اداره نظام مهندسی ساختمان اردبیل 


نظام مهندسی کانون ارایه سرویس ها برای کیفی سازی 

او با اشاره به پرورش روزافزون جامعه مهندسی استان , اعلام کرد : ارتقاء قشر علم آموزی کرده و کارشناس در حوزه فنی و مهندسی , فرصتی دلخواه برای شکوفایی و ترقی استان است که‌این فرمان فقط با بکاگیری این گنجایش ها در کارخانه ها و کارگاه های تولیدی ساختمانی و همینطور پروژه های عمرانی میسر خواهد شد . 


غریبی تصریح کرد : سوء مدیریت درست این گنجایش , خسارات جبران ناپذیری را در جامعه به توشه خواهد آورد . 


او , یکی مهم ترین حوزه های اقتصادی را صنعت ساختمان سازی بیان کرد و اذعان کرد : این صنعت خیر فقط اشتغالزایی و در آمد زایی را به همراه داراست بلکه موجب دگرگون سازی در حوزه صنعتی و ابتکار در تکنولوژی های دارای ارتباط هم است که در غایت سبب ساز ترقی و بهبود کیفیت معاش میشود . 


نایب مدیر اداره نظام مهندسی ساختمان استان بابیان این که تیم ی نظام مهندسی یک رینگ تخصصی است اظهار کرد : این اداره میتواند نقش بی بدیلی در بسط ی استوار مرز و بوم داشته باشد . 


غریبی بابیان این‌که توقع مردمان از سازماننظام مهندسی ساختمان تحت عنوان قدرتمند ترین تشکل ماهر و تخصصی بالاست اعلام‌کرد : این توقع و توقعات ارگانیک و بجاست و باور دارم که‌این تشکل میتواند نقش قابل توجهی را در تراز استانی ایفا نماید . 


او با اشاره به عمل مهندسان حرفه‌ای عمران , اعلام‌کرد : این قضیه علاوه بر تضمین کیفیت , نقش اشخاص غیرمتخصص را در میدان ساخت و ساز , محدود کرده و قابلیت اجرای هماهنگ و دارای انسجام سیاست‌های راهبردی را , بیشتر و خوب تر در صنعت ساخت مهیا می‌نماید . 


نایب مدیریت اداره نظام مهندسی ساختمان استان با اشاره به بعضی محدودیت ها در ارائه سرویس ها دلخواه اداره به شهروندان اذعان کرد : شناسایی ضعف و نواقصات , و کارایی در جهت رفع آنان , نیازمند تصمیم گیری های کارشناسی شده‌است . 


او اعلام کرد : در این سمت مسئولان , سازندگان و تولیدکنندکنندگان بایستی با اعتماد کافی به توانمندی های فارغ التحصیلان برنا و خوش تاءمل , قضیه ارایه سرویس ها مناسب و کیفیت بالا به عوام مردم را آماده سازند و توقعات را برآورده نمایند .