مدیر اداره نظام مهندسی کنفرانس ملی «ایمنی , بهداشت و محیط زیست» در مازندران برگزار میگردد

مدیر اداره نظام مهندسی کنفرانس ملی «ایمنی , بهداشت و محیط زیست» در مازندران برگزار میگردد

آزمون نظام مهندسی 

شهرستان ساری , محسن قربانی امشب در گرد هم آیی تفاهم‌نامه به‌کارگیری مسؤول ایمنی در کارگاه‌های ساختمانی استان با اداره‌کل تعاون , فعالیت و رفاه اجتماعی استان , با تأکید بر ضرورت همیاری دستگاه‌های اجرایی دارای ربط در حوزه کاهش رویدادها ناشی از فعالیت , اذعان کرد : مازندران در موضوع ایمنی عمل به‌ویژه در کارگاه‌های ساختمانی پیشرو است و کاهش رویدادها ناشی از عمل در استان گواه این کلیدی است . کنفرانس ملی در مازندران برگزار میشود او افزود : پیدایش حادثه ها ساختمانی آسیب‌های اجتماعی را هم پیرو داراست و دقت ویژه به آن از ضروریات است . 


کنفرانس ملی در مازندران برگزار میگردد 

اداره نظام مهندسی مازندران 


مدیر اداره نظام مهندسی ساختمان مازندران با تأکید بر ضرورت یادگرفتن در حوزه ایمنی فعالیت در کارگاه‌های ساختمانی , ذکر کرد : کمپانی در دوره‌های آموزشی ایمنی فعالیت یکی ملزومات اداره برای ارتقای اساس برای مهندسان است . 


این مسؤول ذکر کرد : با اعتنا به تلاش دوچندان عالی استان درین حوزه , مازندران به‌عنوان دبیرخانه کنفرانس ملی HSE ( ایمنی , بهداشت و محیط زیست ) در مرزو بوم تعیین شد و به‌همین خواسته هم اولیه کنفرانس در روزهای پنج و ۶ دی ماه همین سال در مجتمع نفت محمودآباد با حضور مقامات کشوری برگزار می شود . 


کنفرانس ملی در مازندران برگزار میگردد 

قربانی انگیزه از اجرای این تفاهم‌نامه را فراگیری و ارتقا مرحله علمی ـ مهارتی ایمنی معرفی شدگان اداره و استفاده از آموزش‌دیدگان تحت عنوان مسؤولان ایمنی کارگاه ساختمانی به وسیله اداره‌کل تعاون , فعالیت و رفاه اجتماعی و با شرکت کردن اداره نظام مهندسی ساختمان در اجرای مواد ۸۵ و ۸۶ ضابطه عمل و آیین‌نامه ‌کارگیری مسئول ایمنی باشد . 


درین گرد هم آیی تفاهم‌نامه به‌کارگیری مسؤول ایمنی در کارگاه‌های ساختمانی مازندران با امضای مدیرکل تعاون , عمل و رفاه اجتماعی و مدیریت اداره نظام مهندسی ساختمان مازندران انعقاد شد .