بیانات یک مسئول نظام مهندسی در لرستان ; چرا بازدارنده برداشت بی خط مش شن و ماسه شده اید؟

بیانات یک مسئول نظام مهندسی در لرستان ; چرا بازدارنده برداشت بی خط مش شن و ماسه شده اید؟

آزمون نظام مهندسی 

رئیس اداره نظام مهندسیساختمان لرستان که بیان کننده مسئولیت یک واحد شن و ماسه را هم به عهده داراست در اظهاراتی اذعان کرد : چرا بایستی فرایند برداشت بی روش شن و ماسه در «خرگوش ناب» الشتر متوقف شود . بازدارنده برداشت بی راه شن و ماسه 


امیرمحمد امیری شامگاه چهارشنبه در کمیته حمایت قضایی از سپرده گذاری بابیان این که از سه حیطه ممنوعه برداشت شن وماسه چرا فقط بایستی ناحیه «خرگوش ناب» الشتر پلمب شود , اظهار داشت : این درحالیست که بخش ها دیگری مثل «تیره» دورود وجود دارا هستند که حالت بدتری از حیطه «خرگوش ناب» الشتر دارا هستند . او با اشاره به این که برداشت رودخانه ای ای ممنوع شده و همگی می بایست در سمت برداشت کوهی بروند , اعلام‌کرد : ذهنیت اشخاص درباره با برداشت شن و ماسه کوهی خطا است . 

مدیریت اداره نظام مهندسی لرستان بابیان این‌که ما در حوزه‌ «خرگوش ناب» الشتر ۵۰۰ متر مربع زیربنای ساختمانی داریم , ابلاغ داشت : جابجایی کارگاه برای ما قابلیت و امکان پذیر نیست . 

امیری با اشاره به این که در حوزه‌ «خرگوش ناب» جواز دو کارخانه کوهی صادر شده‌است , افزود : این اشخاص پروانه بهره‌برداری دایم از این حیطه را دارا هستند . 


بازدارنده برداشت بی خط مش شن و ماسه 

بیانات یک مسئول نظام مهندسی در لرستان ; چرا بازدارنده برداشت بی شیوه شن و ماسه شده اید؟ 

گفتگوها یک مسئول نظام مهندسی 


به نقل از مقر خبری - تحلیلی نظام مهندسی ( akhbarmohandesi . ir ) , او با اشاره به این که جواز منابع ارگانیک و محیط زیست را برای کارگاه داریم , تصریح کرد : با اعتنا به مخارج صورت گرفته برای تولید زیرساخت هایی از قبیل جاده و بقیه تجهیزات جابجایی کارگاههای شن و ماسه به مکانی که فاقد زیرساخت های حتمی است به صرفه و امکانپذیر نیست . 


مدیریت اداره نظام مهندسی لرستان درپی سخنان خویش بابیان این‌که از شش کارگاه فعال در ناحیه «خرگوش ناب» الشتر , فقط دو کارگاه جواز برداشت کوهی دارا هستند , افزود : چهار کارخانه در ناحیه جواز کوهی ندارند . 

امیری پیرو اعلام‌کرد : در شرایطی‌که که بخواهیم ایراد حوزه‌ «خرگوش ناب» حل شود بایستی در ناحیه مجوزهای برداشت کوهی صادر شود . 

مدیر اداره نظام مهندسی لرستان بابیان این‌که کارگاههای شن و ماسه نباید نوع خلل نظارتی را بکشند , اظهار داشت : …